Przedsięwzięcie pn.: „Modernizacja systemu ogrzewania w budynkach Okręgowego Urzędu Miar w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Kaliszu z montażem instalacji fotowoltaicznej” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.