Nawigacja

Informacje i komunikaty

Legalizacja taksometrów – informacja dla wnioskodawcy

Autor : Andrzej Wojtkowiak
Opublikowane przez : Izabela Jokiel

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym w Polsce stanem epidemii i obowiązkiem zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego zarówno klientom Urzędu jak i jego pracownikom, czynności legalizacyjne taksometru zainstalowanego w pojeździe, podejmowane są z uwzględnieniem czynników zmniejszających ryzyko zakażenia wirusem COVID-19.

Legalizacja taksometrów – informacja dla wnioskodawcy

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającym w Polsce stanem epidemii i obowiązkiem zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego zarówno klientom Urzędu jak i jego pracownikom,  czynności legalizacyjne taksometru zainstalowanego w pojeździe, podejmowane są z uwzględnieniem czynników zmniejszających  ryzyko zakażenia wirusem COVID-19. Wobec powyższego, prosimy o zastosowanie się do poniższych wytycznych:

  1. Legalizacja taksometru zainstalowanego w pojeździe będzie przeprowadzana wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu (dnia i godziny).
  2. W wyznaczonym dniu obsługiwane będą tylko osoby zdrowe, niewykazujące objawów grypopochodnych, zwłaszcza kaszlu, gorączki czy kataru.”
do góry